• Odwiedziło nas: 1946918

TYTUŁ EKO-SZKOŁA ZDOBYTY!

EKO – SZKOŁA to ogólnopolski projekt edukacyjny skierowany do szkół, który realizowany był przez cały rok szkolny 2021/2022 w obecnej klasie III b. Idea projektu opiera się na promowaniu postaw proekologicznych, dlatego też zadania projektowe polegały na zorganizowaniu przez nauczyciela i jego uczniowską klasę projektową kilkunastu przedsięwzięć ekologicznych na terenie szkoły.

Koordynator projektu zobowiązany był przesłać  do organizatora raport końcowy zawierający opis i podsumowanie zrealizowanych ekologicznych przedsięwzięć na terenie swojej szkoły. Nasza placówka spełniła wszystkie wymagania formalne, angażując się w zaplanowane ekologiczne działania. W związku z tym szkoła uzyskała ogólnopolski tytułu EKO-SZKOŁA 2022, a koordynator wszystkich działań Pani Katarzyna Wiaderkiewicz otrzymała tytuł PROMOTOR EKOLOGII 2022.