• Odwiedziło nas: 1936483

Z życia naszych uczniów

ZDROWE ODŻYWIANIE

W dzisiejszych czasach większość osób interesuje się zdrowym trybem życia.Coraz częściej także w mediach pojawia się ten temat. Na czym polega zdrowe żywienie? Na co przede wszystkim należy zwrócić uwagę? W tym artykule postaram się odpowiedzieć na te pytania.

Szkodliwość palenia papierosów.

Uzależnienie, inaczej nałóg, jest to silne pragnienie zażywania konkretnych środków. Niestety, w dzisiejszym świecie często słyszy się o różnych uzależnieniach młodzieży. Jednym z nałogów jest uzależnienie od nikotyny.

Miłość od pierwszego zdjęcia- czyli jak zakochałam się w fotografii?

Zaczęło się od zwykłego spaceru i jednego zdjęcia,które narodziło w moim sercu nową pasję i otworzyło horyzonty. Fotografia,czyli niepowtarzalne uwiecznienie ważnych dla nas chwil. Jest ona naszą pamiątką,wizytówką i wspomnieniami,do których każdy lubi wracać.

UCZNIOWIE PISZA... Walka z koronawirusem.

Drodzy rodzicie.

Szanowni nauczyciele i uczniowie.

W związku z zaistniałą sytuacją w kraju, jak i również na świecie, jesteśmy zobowiązani do narodowej organizacji związaną z epidemią korona wirusa. Jest to dla nas niezwykle trudny czas, okres próby, w którym powinniśmy...

Nadia: Hejt w szkole i w internecie - jak pomóc i zapobiegać ?

Artykuł ma na celu porusznie niezywkle ważnego tematu jakim jest obrażanie nastolatków w sieci jaki i również wsród równieśników, oraz ukazanie ważnych porad dla rodziców dotyczących pomocy dla swojego dziecka .

Natalia-Czy starość musi oznaczać samotność?

Samotność to jeden z największych problemów polskich seniorów. W ślad za samotnością pojawiają się trudności związane z brakiem relacji międzyludzkich, np. poczucie braku bezpieczeństwa, bycia niepotrzebnym, nudy.

Antek: Top 5 najlepsze marki samochodów

1.Mercedes Benz klasy c-samochód osobowy klasy średniej produkowany przez niemiecki koncern Mercedes-Benz od 1993 roku.

2.Mazda 6-samochód osobowy klasy wyższej średniej produkowany przez koncern Mazda od 2002 roku.