• Odwiedziło nas: 1947129

UCZNIOWIE PISZA... Walka z koronawirusem.

Drodzy rodzicie.

Szanowni nauczyciele i uczniowie.

W związku z zaistniałą sytuacją w kraju, jak i również na świecie, jesteśmy zobowiązani do narodowej organizacji związaną z epidemią korona wirusa. Jest to dla nas niezwykle trudny czas, okres próby, w którym powinniśmy wykazać się szczególną odpowiedzialnością jak i dojrzałością. Zachowajmy ogromną ostrożność oraz stosujmy odpowiednie zasady higieny osobistej.

Codzienny "rytuał" związany z systematycznym myciem rąk może naprawdę dużo zdziałać. Jeśli nie ma takiej potrzeby, nie opuszczajmy swoich domów i mieszkań. W sytuacjach pilnych zachowajmy bezpieczną odległość z drugą osobą (minimum 2 metry). Jest to bardzo istotny element w walce z pandemią. Uszanujmy własne zdrowie, jak też zdrowie swoich bliskich. Najbardziej zagrożone zarażeniem są osoby starsze oraz osoby z innymi schorzeniami. Razem przejdziemy przez te trudne tygodnie walki z korona wirusem.

(artykuł przygotowany przez uczennicę klasy 7b)

Nadia Nowicka