• Odwiedziło nas: 1947081

Wycieczka do Poznania

12 października 2018r.  uczniowie klas IVb,c,d oraz Va,b uczestniczyli w wycieczce do Poznania w ramach obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Tematem przewodnim wycieczki było pytanie: "Dlaczego warto rozmawiać o niepodległości w stolicy Wielkopolski?"

Odpowiedzią były warsztaty zorganizowane przez Ośrodek Edukacyjny dla Nauczycieli Poznań w zakresie niepodległości, bezpieczeństwa, symbolach i  barwach narodowych a także polskim hymnie.

Uczniowie poszerzyli swoją wiedzę na temat patriotyzmu i historii naszej ojczyzny przebywając w otoczeniu Zamku Królewskiego, Starego Rynku oraz Ostrowa Tumskiego.

Wycieczkę zorganizowały panie: Anna Czyżewska, Monika Rosiak, Aneta Witkowska oraz Edyta Ulańska.