• Odwiedziło nas: 1946660

POLSKA MÓJ DOM

W październiku w naszej szkole odbywał się konkurs plastyczny " Polska mój dom" . Konkurs ten, skierowany dla uczniów klas 4-8 odbywał się w związku z obchodami 100. ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI PRZEZ POLSKĘ. Celem konkursu było: budowanie postawy patriotyzmu wśród uczniów, wdrażanie do posługiwania się różnymi technikami plastycznymi, kształtowanie poczucia estetyki, rozwijanie umiejętności plastycznych oraz kreatywności. Uczniowie, którzy przystąpili do konkursu wykazali się pomysłowością, znajomością technik plastycznych oraz kreatywnością.

Podsumowanie konkursu i wręczenie nagród w postaci dyplomów i książek odbyło się w listopadzie, podczas uroczystego apelu z okazji Święta Niepodległości. Pani dyrektor D. Kaczmarczyk wręczyła nagrody: l miejsce- Julia Ulańska kl. 7a, ll miejsce- Zofia Dedra kl.4d, lll miejsce- Oliwia Wesołowska kl. 4d. Wyróżnienia otrzymali: Martyna Gralak kl.4d, Łucja Dzwoniarkiewicz kl.4b , Krzysztof Dębski kl. 5c. Gratulujemy!

Organizatorami konkursu były: Małgorzata Ozdowy, Edyta Ulańska, G. Szcześniak, K. Wiaderkiewicz.