• Odwiedziło nas: 1946889

Uwaga! Rodzice przedszkolaków!

Witam Państwa bardzo serdecznie. Informuję,że do 10 kwietnia2020 został przedłużony czas zawieszenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolu. W związku z zaistniałą sytuacją nauczyciele w dalszym ciągu będą przygotowywać zadania dla naszych wychowanków.

Od 25 marca 2020 propozycje materiałow i możliwych form ich realizacji przez dzieci będą codziennie przesyłane rodzicom poprzez grupowy lub indywidualny mailing lub informacje na aplikacji Massenger oraz zamieszczane na stronie internetowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr1 w Sompolnie  w zakładce Świat Dziecka – Przedszkole.

W przypadku Państwa pytań nauczyciele będą dostępni poprzez dotychczasowe ustalone formy kontaktów w poszczególnych grupach.

Bardzo serdecznie pozdrawiam naszych wychowanków.

Życzę wszystkim dużo zdrowia i wytrwałości.