• Odwiedziło nas: 1947161

Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika w Koninie - oferta edukacyjna

Szanowni Państwo,

ze względów oczywistych przedstawienie oferty edukacyjnej naszej Szkoły nie może odbyć się poprzez kontakt osobisty czy też udział uczniów w Drzwiach Otwartych, dlatego też przesyłamy Państwu naszą ulotkę informacyjną oraz krótki film przybliżający wizerunek Szkoły, tak by uczniowie klas 8 mogli zdobyć niezbędne informacje o ofercie edukacyjnej Zespołu Szkół im. Mikołaja Kopernika w Koninie. Mamy nadzieję, że przekazane materiały posłużą Państwu oraz uczniom klas 8 i pomogą zdobyć niezbędne informacje w tych innych, nieco skomplikowanych czasach.
Ósmoklasisto! Zapraszamy do Kopernika :-) zajrzyj na nasze profile, zapoznaj się z ulotką krótkim filmem o naszej szkole, do zobaczenia we wrześniu :-)