• Odwiedziło nas: 1947030

SZKOLNE KOŁO WOLONTARIUSZA POMAGA...

Pomaganie prosto z serca to nasza myśl przewodnia – pomagamy potrzebującym rodzinom, osobom starszym, placówkom socjalnym, zwierzętom.

Dla nas -  uczniów -  jednak dobro dzieci jest ogromnie ważne, dlatego staramy się wpierać każdego, kto tego potrzebuje.

Wiele rodzin w Polsce nie ma nawet podstawowych środków do życia, dlatego często nasze działania skierowane są właśnie do nich. Istnieje wiele przeciwności losu, które powodują, że szczególnie dzieci są narażone na trudności. Dlatego skupiamy naszą działalność również na tym obszarze i kierujemy pomoc tam gdzie jest ona najbardziej potrzebna.

W ostatnim czasie udało nam się wesprzeć wiele rodzin, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej. Dzięki uprzejmości pracowników i kierowników sklepów TWÓJ MARKET i DROGERII U PANI MARIOLI  BEDNAREK zorganizowaliśmy zbiórki żywności i środków chemicznych, które mogliśmy przekazać opiekunom naszych uczniów.

Cieszymy się, że mogliśmy pomóc i z pewnością nie był to ostatni raz.