• Odwiedziło nas: 1946618

Konkurs recytatorski "Moja Mama, Mój Tata"

W naszej szkole odbył się konkurs recytatorski "Moja Mama, Mój Tata". Konkurs zaadresowany był dla uczniów klas 1-3, a jego celem było : popularyzowanie Dnia Matki i Dnia Ojca, doskonalenie umiejętności recytatorskich, promowanie twórczości poetyckiej, kształtowanie postawy szacunku do swoich rodziców, doskonalenie pamięci oraz inspirowanie do pracy twórczej.

Uczniowie wykazali się doskonałymi umiejętnościami recytatorskimi. Jury wyłoniło następujących MISTRZÓW RECYTACJI :

Klasa 1b Wojciech Leszczyński
Klasa 2c Zofia Janicka
Klasa 3b Julia Michalik
Wyróżnienie otrzymała uczennica klasy 1b Yelizaveta Nikolaieva.
Zwycięzcy otrzymali dyplomy oraz nagrody książkowe, natomiast pozostali uczestnicy również dyplomy i słodki upominek.
Organizatorki konkursu: p. M. Ozdowy, p. G. Szcześniak i p. D. Dreslerska raz jeszcze gratulują wszystkim recytatorom wysokiego poziomu prezentacji wierszy.