• Odwiedziło nas: 1946918

SZKOLNA WYCIECZKA KLASY 8B I 4A

19 października udaliśmy się na trzydniową wycieczkę szkolną do Zakopanego, Krakowa, Wieliczki.  Wyjazd doszedł do skutku dzięki udziałowi naszej placówki w programie "Poznaj Polskę".

Zwiedzanie rozpoczęliśmy od Częstochowy. Następnie pojechaliśmy od Kopalni Soli w Wieliczce. Następnie ruszyliśmy w dalszą podróż do miejsca zakwaterowania, gdzie czekała na nas przepyszna obiadokolacja.

Wycieczka ukierunkowana była na czynny wypoczynek, rekreację i podziwianie wspaniałych widoków górskich. Większość z uczestników wycieczki była w górach po raz pierwszy. Przetarliśmy Dolinę Kościeliską. Wielkie wrażenie zrobił na nas widok z Wielkiej Krokwi na panoramę Zakopanego. Mieliśmy okazję odwiedzić zakopiański deptak Krupówki, gdzie mogliśmy zakupić pamiątki. Oprócz zwiedzania był czas na zabawę. Było ognisko i dyskoteka.

W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się na spacer po Krakowie. Widzieliśmy sukiennice, Kościół Mariacki i udaliśmy się na Wawel.

Planujemy już kolejną wyprawę, tym razem nad morze.

Opiekę nad uczniami sprawowały panie: Marzena Banaszkiewicz, Renata Wieczorkiewicz, Anna Czyżewska oraz Edyta Jankowska.