• Odwiedziło nas: 1946982

Rewal - wycieczka szkolna.

„Cudze chwalicie swego nie znacie,…”. Aby poznać uroki naszego kraju, uczniowie klasy 8b i 4a wyruszyli w trzydniową  wycieczkę  wybrzeżem Morza Bałtyckiego.

Swoją przygodę rozpoczęliśmy w Kołobrzegu. Po dotarciu na miejsce czekały tam na nas ciekawe  atrakcje.

W późnych godzinach popołudniowych udaliśmy się na nocleg do Rewala. Spaliśmy w cudownym ośrodku Alfa Rewal. Szef, pan Marek, zadbał o nas pod każdym względem. Piękne pokoje, bardzo dobre jedzonko, ognisko i co najważniejsze - blisko do plaży... Żyć nie umierać.

Drugiego dnia, po śniadaniu wybraliśmy się na kolejne zwiedzanie, tym razem Międzyzdroje i Niechorze.

Trzeci dzień zaczęliśmy od Trzęsacza.

„Wszystko, co dobre kiedyś się kończy” także i nasza wycieczka dobiegła końca. W drodze powrotnej odwiedziliśmy jeszcze McDonald’s, by zjeść zakupione kanapki i frytki. W dobrych humorach, rozśpiewani wróciliśmy do Sompolna, gdzie czekali na nas rodzice.