• Odwiedziło nas: 1946593

Wycieczka do Wioski Świętego Mikołaja - Skansen Bicz

23 listopada uczniowie z klasy 4a i 4c wzięli udział w  wycieczce do wioski Świętego Mikołaja.

Było to niezwykłe przeżycie dla uczniów, gdyż spotkali się ze Świętym Mikołajem, na którego czekają każdego roku. W wiosce Mikołaja przywitała nas Pani Mikołajowa oraz pomocnicy Mikołaja-Elfy, którzy oprowadzili nas po tej magicznej wiosce. Uczniowie z wielką ciekawością zwiedzały chatkę Mikołaja, domek Elfów i cały czas z niecierpliwością wypatrywały tego najważniejszego- Świętego Mikołaja.

W wiosce na naszych uczniów czekało całe mnóstwo niesamowitych atrakcji. Każde dziecko samodzielnie napisało list do Mikołaja, który potem został wysłany na poczcie w jego wiosce. Uczniowie mogli również wykazać się talentem kulinarnym piekąc pierniczki.
Niesamowitym przeżyciem dla naszych dzieci było spotkanie z Mikołajem :)
Nasi wychowankowie zrobili równie zakupy na Jarmarku Świątecznym.