• Odwiedziło nas: 1947030

Z wizytą u św. Mikołaja

Uczniowie klas 2a i 2b udali się na wycieczkę do wioski św. Mikołaja w Skansen Bicz. Gdy tylko dotarliśmy na miejsce przywitali nas pomocnicy samego Mikołaja. Oprowadzili nas po wiosce. Zwiedziliśmy dom Mikołaja, pocztę, piernikarnię, w której mogliśmy zakupić pyszne pierniczki. Oprócz tego dzieci uczestniczyły w warsztatach.

Pisały listy do Mikołaja, własnoręcznie przygotowały świąteczne pierniczki, które potem z apatytem degustowały. Były też wesołe zabawy z Mikołajem, śpiew kolęd, czy możliwość zrobienia zdjęcia z tym miłym świętym. Drugoklasiści zwiedzili też świąteczny jarmark oraz mini zoo. To był dzień pełen magicznych emocji, który wprowadził atmosferę zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.