• Odwiedziło nas: 1946660

SŁUPCA „GOŚCINNA” DLA NASZYCH SIATKAREK!

Dwa pierwsze miejsca i jedno drugie na Regionalnym Turnieju Piłki Siatkowej z Okazji Dnia Kobiet.

27 lutego br. dziewczęta z naszej Szkoły Podstawowej i Gimnazjum wczesnym rankiem udały się do Słupcy na XL Regionalny Turniej Piłki Siatkowej z Okazji Dnia Kobiet. Kinderki – dwie drużyny, rozgrywały swoje mecze w kategorii kl. V (czwórki) i kl, VI (szóstki). I tu miła niespodzianka! Młodsze dziewczęta zajmują I miejsce a ich starsze koleżanki miejsce II w swoich kategoriach. Najwięcej radości sprawiły nam jednak Młodziczki. W bardzo silnie obsadzonej grupie (m.in. MOS Turek, Strzałkowo, Trąbczyn) po bardzo dobrej grze, wygrywają wszystkie swoje mecze i kolejny puchar trafia do naszej kolekcji. Nasze zawodniczki po raz kolejny potwierdziły swoją wysoką formę, wole walki i radość jaką daje im uprawianie siatkówki!