• Odwiedziło nas: 1946774

DRZWI OTWARTE W ZESPOLE SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W SOMPOLNIE

W czwartek28 kwietnia 2016 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Sompolnie, po raz kolejny odbyły się Drzwi Otwarte dla Gimnazjalistów. Rozpoczęły się o godzinie 10.00: tradycyjnie na sali gimnastycznej szkoły, gdzie licznie przybyłym uczniom gimnazjów i ich opiekunom pan dyrektor przedstawiła ofertę edukacyjną szkoły oraz proponowane profile klas. Goście mogli obejrzeć  występy taneczne i wokalne uczniów.

Głos zabrał również Pan Burmistrz Roman Bednarek, który podkreślił, iż jest absolwentem danej szkoły. Wręczył również nagrodę dla ucznia naszego gimnazjum Marcela Nawrockiego za zajęcie I miejsca w konkursie na LOGO Młodzieżowej Rady Miasta. Zainteresowani odbyli spacer po pracowniach szkolnych, poznali bazę dydaktyczną, zaplecze sportowe i socjalne. Wszyscy poczuli wyjątkowo przyjazną atmosferę panującą w szkole.