• Odwiedziło nas: 1950645

MISTRZ FORTEPIANU...

Uczeń naszej szkoły Mateusz Wiśniewski z klasy VIa zdobył wyróżnienie w II Ogólnopolskim Internetowym Konkursie Pianistycznym. Zachęcamy do obejrzenia koncertu Mateusza, klikając poniższy link:

Mateusz jest uczniem ostatniej klasy Szkoły Muzycznej Muzycznej I stopnia w Radziejowie z filią w Wierzbinku.
Jest niezwykle uzdolniony muzycznie ale to również ciężka praca, żmudne pasaże, wymagające etiudy i wiele wyrzeczeń doprowadziły Mateusza na tak wysoki poziom artystyczny.
Mamy nadzieję, że nasz uczeń będzie nadal pielęgnował swój talent i w przyszłości podejmie naukę w szkole muzycznej II stopnia. Kto wie może mamy do czynienia z przyszłym wirtuozem?

Gratulacje!