• Odwiedziło nas: 1950679

Bezpłatne zasoby internetowe.

Kochani Uczniowie,

jesteście w trakcie drugiego, poważnego sprawdzianu z odpowiedzialności. Czas lekcji zdalnych potraktujcie poważnie. Wykorzystajcie ten czas dla siebie! Śledźcie codziennie wiadomości przesyłane przez Waszych nauczycieli. Przeznaczcie czas w DOMU na samokształcenie – powtórzcie materiał, który sprawiał Wam problem, nadróbcie ewentualne zaległości, przeczytajcie lektury, które będziecie omawiali po powrocie do szkoły.

Sięgnijcie po książki z listy lektur uzupełniających. Zróbcie to dla najważniejszych osób na świecie – dla SAMYCH SIEBIE! Pokażcie, że jesteście dojrzali, odpowiedzialni i kulturalni.

Jeśli nie zdążyliście lub zapomnieliście wypożyczyć książki z biblioteki, możecie część z nich znaleźć w bezpłatnych bibliotekach internetowych:

bibliotekarz szkolny
Edyta Jankowska