• Odwiedziło nas: 1950772

Certyfikat z realizacji projektu Nawigacja w każdą pogodę

Minęła druga edycja projektu „Nawigacja w każdą pogodę”. Zadania podejmowane    w ramach projektu miały wzmocnić kondycję psychiczną uczniów, po przebytym okresie pandemii.

W roku szkolnym 2022/23 wsparciem byli objęci uczniowie klas 5 i 6. Podczas zajęć wychowawczych uczniowie poruszali tematy dotyczące ich problemów, zagrożeń z jakimi mogą się spotkać, relacji z rówieśnikami, nauczycielami i najbliższymi. Poznawali się wzajemnie i uczyli w jaki sposób mogą zadbać o swoje zdrowie psychiczne oraz o swoje bezpieczeństwo.

Ważnym elementem działań była diagnoza środowiska szkolnego. Do diagnozy posłużyły ankiety przeprowadzone wśród uczniów, rodziców i nauczycieli. Z badań tych uzyskaliśmy szereg ważnych informacji i wniosków dla całej społeczności szkolnej. Po raz kolejny z sukcesem zakończyliśmy tę szkolną inicjatywę otrzymując certyfikat potwierdzający pełne uczestnictwo w projekcie.
Koordynator projektu-Aneta Kostrzewska

Link do certyfikatu: